Oferta edukacyjna Drukuj Email

ZAPRASZAMY DO NASZEJ NOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

www.exupery.edu.pl

KSZTAŁCENIE GIMNAZJUM

Propozycja ramowego planu zajęć dla naszego gimnazjum ułożona została w oparciu o rozporządzenie w sprawie ramowych planów nauczania w szkołach publicznych, które Minister Edukacji Narodowej i Sportu Krystyna Łybacka podpisała dnia 12 lutego 2002 r.
Proponujemy zwiększoną liczbę godzin j. polskiego, angielskiego i matematyki. Wszyscy uczniowie uczą się języka angielskiego oraz drugiego języka obcego - niemieckiego lub francuskiego.
Dla uczniów z problemami w nauce – zapewniamy lekcje wyrównawcze i konsultacje z nauczycielami.

Języki obce:

Język obowiązkowy:

• Język angielski

Języki do wyboru:

• Język francuski.
  • Język niemiecki.
  • Język rosyjski.
  • Język hiszpański.

Metoda kształcenia:

• Stała kadra nauczycielska gwarantuje Państwu w naszej szkole wysoki poziom nauczania.
  • Do każdego ucznia - zgodnie z koncepcją przyjętą przez szkołę - podchodzimy indywidualnie.
  • W naszej szkole czują się dobrze zarówno uczniowie zdolni, jak również młodzież, która nauce musi poświęcać znacznie więcej czasu.
  • Celem, który nam przyświeca jest wydobycie z uczniów zdolności i nauczenie wiary we własne siły.
  • Nasza kadra nauczycielska - stale się kształci i pogłębia swoje pedagogiczne umiejętności.